دکترای مدیریت دانشگاه لیسبون

یکی از ۲۰ دانشگاه برتر اتحادیه اروپا

دانشگاه لیسبون | نماد اعتبار علمی اروپا

دانشگاه لیسبون بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور پرتغال در اتحادیه اروپا و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان است که از سال ۱۲۸۸ میلادی تاسیس شده است. این دانشگاه در رده‌بندی‌های مختلف جهانی در جمع بهترین دانشگاه‌های دنیا و ۲۰ دانشگاه برتر اتحادیه اروپاست. دوره‌ی دکترای بین‌المللی مدیریت دانشگاه لیسبون با ساختار ویژه مدیران اجرایی، امکان تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان را همراه با ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای، برای دانشجویان فراهم می‌آورد.

فارغ‌التحصیلان جهانی دانشگاه لیسبون

دبیرکل سازمان ملل، ۳ رئیس‌جمهور و ۱۳ نخست وزیر کشور پرتغال و مدیران صدها شرکت برتر جهان نظیر بی‌ام‌و، آدیداس، سیتی‌بانک، گوگل، زیمنس، سامسونگ، نستله، شل و ... از جمله فارغ‌التحصیلان دانشگاه لیسبون هستند.

سوالات متداول

دوره‌ی دکترای مدیریت دانشگاه لیسبون در مجموعه به مدت ۳ سال است که ۱ سال اول به ارائه دروس اختصاص دارد که طی آن هر حدودا ۴۵ روز یک بار، ۵ روز متوالی کلاس برگزار می‌شود. ۲ سال بعدی به انجام پایان‌نامه زیر نظر اساتید دانشگاه لیسبون اختصاص دارد.

شهریه دوره دکترای بین‌المللی مدیریت دانشگاه لیسبون (DBA+PhD) در مجموع برای سه سال برابر با سی‌هزار یورو است که دانشجویان شهریه را طی ۵ نوبت در طول ۳ سال دوره به دانشگاه پرداخت می‌نمایند.

پذیرش دوره رقابتی و با نظر کمیته‌ی علمی اساتید دانشگاه لیسبون است. حداقل شرایط لازم جهت اقدام برای پذیرش، دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل ۳ سال سابقه کاری و یا دارا بودن مدرک کارشناسی با حداقل ۸ سال سابقه مدیریتی است.

درخواست مشاوره

می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۲۳۶۶۵۳۷ در تماس باشید و یا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند